גיוס והשמה

כשהקמנו את חברת פרוג’קט פרו החלטנו שאנחנו מעוניינים לעשות דברים אחרת. אנו לא רוצים להיות עוד חברת השמה ששולחת מועמדים “לפי משקל” כאילו היו גרעינים. החלטנו לשים דגש על תהליכים איכותיים שייתנו ללקוחותינו ערך מוסף אמיתי.

תפיסת העולם שלנו היא שאנו ואתם שותפים לדרך לטווח הארוך- והצלחתכם היא הצלחתנו.

אנו מתמחים בענף האנרגיה והתשתיות על שלל תחומיו: תשתיות, מגורים, אנרגיה, מסחרי, ציבורי, תעשייה, תחבורה ועוד.
אנו יודעים לעמוד על ההבדלים בין מהנדס ביצוע למפקח למתכנן, יודעים מה עושה ממונה הבטיחות ומה עושה מנהל העבודה, אלו תעודות והסמכות נדרשות, מה עושה הצד של היזם ומה עושה הצד של הקבלן. מכירים את המושגים, את התוכנות הייעודיות, את השלבים בבנייה, את הפרויקטים המובילים בענף והשחקנים הגדולים והקטנים.
אנו חיים את הענף ביום יום!

כשתפנו אלינו בבקשה לסיוע באיתור משרה, רכזי הגיוס שלנו יידעו להביא את הידע הייחודי שלהם לידי ביטוי על מנת לאתר לכם את המועמדים המתאימים ביותר בצורה מדויקת.

המטרה והאתגר שלנו היא לאתר עבורכם מועמדים ייחודים, כאלה שלא הייתם יכולים להגיע אליהם בעצמכם. כאלה שלא פעילים כרגע בלוחות הדרושים. למצוא באמת את הטובים ביותר והמתאימים ביותר.

איך אנחנו עושים את זה? אנחנו לא יכולים לחשוף יותר מדי סודות, בכל זאת, זאת העבודה שלנו. אבל אנחנו בהחלט יכולים להגיד שבזכות המעורבות הרבה וההכרות שלנו עם הענף והנוכחות שלנו בשטח, אנו יודעים להגיע בדרכים יצירתיות לאנשים שאתם מחפשים.

חשוב לנו לוודא שהמועמדים שנשלח לכם ייבחרו בפינצטה, יעמדו בדרישות המקצועיות וגם יתאימו אישיותית לחברה עבורה אנו מגייסים.

עבור כל משרה אנו בונים בשיתוף פעולה עם החברה המגייסת הליך גיוס ייחודי התואם לדרישות המשרה. כל תהליך כזה יכלול בוודאות ראיון עומק ארוך ומקיף.
מלבד הריאיון, אנו גם יודעים לספק שירותי סינון ובחינה נוספים כגון מבחני אישיות ממוחשבים, גרפולוגיה, בדיקת ממליצים ועוד.

בסיום תהליך איתור המועמדים, תקבלו מאתנו חו”ד מקיפה על המועמד עם כל מה שאתם
צריכים לדעת. החל מהפרטים היבשים (זמינות, ציפיות שכר, מגבלות) התאמה מקצועית מפורטת כולל דוגמאות על פי דרישות המשרה וכלה בהתרשמות אישיותיות מקיפה ומדוע אנו חושבים שהמועמד מתאים לרוח החברה המגייסת.

אנו ממשיכים ללוות אתכם לאורך כל התהליך, גם לאורך שלבי הראיונות של המועמדים ובמידת הצורך גם בשלבי המו”מ וחתימת החוזה.

מילות המפתח לכל התהליכים שאנו מקיימים הן “שיתוף פעולה”. נשמח להגיע אליכם ולהציג את עצמינו ואת תהליכי העבודה שלנו בצורה מפורטת יותר, וכן להכיר ברמה האישית.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר.

פרוג'קט פרו - פרופיל חברה

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  דילוג לתוכן