מיקור חוץ (Outsourcing)

מה זה אאוטסורסינג ולמה זה טוב?​

מיקור חוץ היא שיטת ניהול מודרנית שבבסיסה עומד הרעיון שהארגון עוסק במה שהוא טוב בו, וכל שאר הפעילויות התומכות, עוברות לקבלן.

פרוג’קט פרו הנדסה מספקת פתרון מותאם אישית עבור כל לקוח בהתאם לצרכי הפרוייקט הייחודיים לו. 

אנו בעלי היכרות מעמיקה עם תפקידי ההנדסה השונים ויודעים להתאים עבורכם את בעלי המקצוע המתאימים ביותר באמצעות מיקור חוץ.

אז למה לעשות מיקור חוץ:

התמקדות בליבת העסק

כשחברה מתרחבת וצומחת, גם הבק-אופיס שלה מתרחב וצומח. חברות במגמת צמיחה מתחילות לצרוך את המשאבים האנושיים והכספיים על חשבון פעילויות הליבה שהפכו את החברה למצליחה מלכתחילה. מיקור חוץ של פעילויות יכול לאפשר למקד את המשאבים של הפרוייקט במה שחשוב באמת. כשאתם מתעסקים בליבה שלכם, הלקוחות שלכם מקבלים שירות טוב יותר.

גמישות בהעסקת עובדים

לעסקים רבים יש פיקים עונתיים בהם הם צריכים תגבור לתקופה מוגבלת. מצד אחד לא משתלם לצורך כך להעסיק אדם במשרה מלאה קבועה, מצד שני קשה לגייס עובדים טובים לתקופה מוגבלת. שימוש בשירותי מיקור חוץ נותנים לזה פתרון, ומאפשרים תגבור נקודתי וגמישות במצבת העובדים.

העלאת אפקטיביות ולמידה

פרוייקט גדול יכול לדרוש מיומנויות שהצוותים שלכם לא מחזיקים בהן. מיקור חוץ באתר של הפרויקט, בו העסק מכניס קבלנים באופן אפקטיבי למקום, יכול לספק את האנשים שיש להם את הכישורים הדרושים לכם. בינתיים האנשים שלכם יכולים לעבוד לצידם כדי לרכוש את מערך המיומנות החדש.

יעילות מוגברת

בחירת בחברת מיקור חוץ המתמחה בתהליך או בשירות שאתם מעוניינים בו יעזור לכם להשיג שירות מהיר ויעיל יותר, לעיתים באיכות גבוהה יותר. זמן התגובה של הארגון יהיה מהיר יותר. בניגוד לעובד שעובד לפי שעות, המחוייבות של חברת מיקור חוץ היא מסביב לשעון!

חסכון כספי

העברת העבודה לחברות חיצוניות חוסכת כסף ומאפשרת להוסיף שירותים ללא הוספת עובדים ותקנים. היא מאפשרת לחברה לנהל נכון יותר את הכספים והתזרים שלה ומאפשרת להביא מומחים בעלות נמוכה בהרבה לעומת העלות של העסקה ישירה שלהם.

שירותי מיקור החוץ שלנו

ניהול פרוייקטים בענף הבניה והתשתיות במיקור חוץ

מנהל הפרוייקט כשמו כן הוא, אחראי על הפרוייקט ועל הצלחתו. תפקידו “לנצח” על כל המעורבים בפרוייקט ולהסיר חסמים, על מנת לפתוח ולקדם את העבודה. מנהל הפרוייקט הוא אדם בעל נסיון עשיר בניהול פרוייקטים דומים ובכך מביא את הערך המוסף שלו.

תפקיד מנהל הפרויקט הוא לחבר את כל האלמנטים וכל הגורמים השונים ולהביאם לביצוע מעשי בשטח. החל משלב התוכניות, דרך מציאת קבלנים מתאימים לביצוע וניהול מולם מו”מ, חישוב כמויות, תמחור נכון, רכש, ופיקוח צמוד על טיב הביצוע. בנוסף, כמי שאחראי לתקצוב וללוח הזמנים, עליו ליצור תזמון נכון בין הפעילויות השונות להוביל ולכוון את הפרויקט מכל צדדיו ולהיות הכתובת לכל שאלה או דילמה שעולה במהלך הפרויקט.  

פרוג’קט פרו הנדסה מספקת שירותי ניהול פרוייקטים מגוונים ומקיפים בענף הבניה והתשתיות.

מנהלי עבודה במיקור חוץ

בכל מקום שבו מבוצעות עבודות בנייה, חלה חובה למנות מנהל עבודה שתפקידו לפקח באופן ישיר וצמוד על ביצוען של העבודות. מנהל עבודה הוא הסמכות הביצועית הראשית באתר הבניה. תפקידו ללוות את העבודה באופן צמוד ולפקח על עמידה בתקני הבניה ובנהלי הבטיחות. הוא האחראי על ניהול העבודה וקבלני המשנה באתר הבניה.

מנהל עבודה מוסמך – חייב לשאת מספר רישיון הניתן לו ממשרד התמ”ת וחייב לשאת בתואר “מנהל עבודה ובטיחות בבנייה”

פרוג’קט פרו הנדסה מספקת שירות מנהלי עבודה במיקור חוץ בעולמות הבניה, התשתיות והאנרגיה. מנהלי העבודה שלנו הם בעלי ניסיון מגוון, בקיאים במתרחש באתרי הבניה ובעלי ניסיון מוכח בתחום ההנדסה האזרחית.
ניתן להזמין מנהלי עבודה למגוון פרקי זמן בהתאם לצורך – חודשים, שבועות ואפילו החלפה לימים בודדים

ממוני בטיחות במיקור חוץ

מה יותר חשוב מבטיחות? מה יותר חשוב מזה שכל העובדים בסוף יום העבודה יחזרו הביתה בשלום? ממונה בטיחות בעבודה הוא עובד שהוסמך וקיבל אישור כשירות ממפקח עבודה ראשי על מנת לעבוד בתפקיד זה. על פי החוק תפקידו של ממונה הבטיחות הוא לשמש כיועץ להנהלה, כלומר, תפקידו לבדוק כל הזמן מה מתרחש, להשגיח ולפקח על ציוד, לפקח על חומרים, לפקח על תהליכי ותנאי העבודה, ועל עובדי המפעל או הארגון, כולל קבלנים ולוודא כי ההדרכות הם כפי שנדרש.

לפרוג’קט פרו הנדסה מגוון רחב של ממוני בטיחות מקצועיים ברמה הכי גבוהה, בעלי מבחר הכשרות רלוונטיות לעולמות הבניה, התשתיות והאנרגיה. שירותי הבטיחות שלנו במיקור חוץ מותאמים באופן אישי ללקוח על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הבטיחות.

בקרה תקציבית לענף הבניה והתשתיות במיקור חוץ

לכל פרוייקט בנייה תנועות פיננסיות רבות ומשמעויות תקציביות רבות. אי ביצוע בקרה או בקרה לקויה תביא בהכרח לחריגה בתקציב ופגיעה ברווחיות הפרוייקט. יחידות הבקרה של הפרוייקטים עוסקות באופן קבוע בניתוח ומעקב אחר נתוני הפרוייקט הפיננסים ובאמצעות כך נותנים כלי עזר למנהלים לקבלת החלטות.

פרוג’קט פרו הנדסה מציעה מגוון שירותי בקרה תקציבית ברמות שונות עבור פרוייקטים בבנייה, תשתיות או אנרגיה. אנשי הבקרה התקציבית שלנו בעלי ניסיון עשיר של הטמעה וביצוע של בקרות מורכבות ויסודיות. בקרה תקציבית על ידי גורמים מבחוץ היא אובייקטיבית יותר ושקופה יותר ועל כן בריאה יותר לפרוייקט.

דוקומנט קונטרול (בקרת מסמכים) במיקור חוץ

בכל פרוייקט בניה או תשתיות יש אינספור מסמכים וניירת, וקל מאד לאבד שליטה.
בקר המסמכים אחראי על הכנתם וניהולם של כל מסמכי הפרוייקט בזמן בצורה מדוייקת ויעילה. אנשי דוקומנט קונטרול שולטים על מספור, מיון, תיוק, אחסון ושליפה של מסמכים אלקטרוניים והעתקים קשיחים המיוצרים על ידי כלל העובדים במחלקות השונות בפרוייקט. ניהול מסמכים יעיל ומוצלח חוסך זמן וכסף.

פרוג’קט פרו הנדסה מציעה שירות בקרת מסמכים מקצועי על ידי אנשי בקרה עם ניסיון מענף הבניה והתשתיות.

בקרת לוחות זמנים לענף הבניה והתשתיות במיקור חוץ

לוחות הזמנים בפרוייקט בניה ותשתיות הם קריטיים. כל חריגה, אפילו הקטנה ביותר יכולה להיות משמעותית ולהביא לפגיעה פיננסית רחבה. כל פרוייקט בניה צריך ניהול לוחות זמנים אפקטיבי וקפדני. באמצעות ניהול לוחות זמנים שולטים בשלבי הפרוייקט השונים, עוקבים אחרי ההתקדמות ושומרים על המשאבים.

פרוג’קט פרו הנדסה מציעה שירות ניהול לוחות זמנים מקצועי על ידי אנשי מקצוע עם ניסיון קודם מענף הבניה והתשתיות, השולטים היטב בתוכנות ניהול לוחות זמנים השונות.

שירותי רכש לענף הבניה והתשתיות במיקור חוץ

רכש הוא תהליך הקיים בכל ארגון, באופן מוסדר וממוסד או באופן בלתי ממוסד. ככל שהארגון גדול יותר וכמות הפריטים והשירותים הנרכשים על-ידו הם בסכומים גבוהים יותר, הרכש הוא תהליך מוסדר יותר בהתאם ואף הופך לתהליך ליבה. פרוג’קט פרו הנדסה מציעה מגוון רחב של שירותי רכש וקניינות ברמות שונות. אנשי הרכש שלנו באים עם ניסיון ספציפי מענפח הבניה, התשתיות והאנרגיה, דבר שמקנה להם יתרון משמעותי בתחום.

שירותי אדמיניסטרציה לענף הבניה והתשתיות במיקור חוץ

אדמניסטרציה בפרוייקטים של בניה ותשתיות שונה מאדמינסטרציה בתחומים אחרים. החל מהתנאים הפיסיים הלא שגרתיים במקום העבודה (במיוחד אם מדובר באתר בניה בשטח) וכלה בעולם מונחים ייחודי שלא פשוט להתמצא בו.

פרוג’קט פרו הנדסה מציעה מגוון רחב של שירותי אדמיניסטרציה שונים כגון: מזכירות, תיאום פגישות, פקידות, אדמיניות, גבייה, הנהלת חשבונות ועוד…
השירות נעשה על ידי עובדים בעלי ניסיון קודם בענף הבניה, אשר מכירים את התחום, התנאים הפיסיים והז’רגון המקצועי.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  דילוג לתוכן