אנו בפרוג'קט פרו מתמחים באיתור וגיוס עובדים מקצועיים לענף הבנייה, גם במקצועות הדורשים איתור מקצועי וייחודי ומקצועות הנמצאים בחוסר בשוק העבודה המקומי.
יש בידינו מאגרי עובדים מקצועיים ייחודיים בעלי ניסיון מוכח העובדים איתנו בשיתוף פעולה שוטף.

גיוס מנהלי עבודה

גיוס מנהלי עבודה

מנהל עבודה הוא הסמכות הביצועית הראשית באתר הבניה. תפקידו ללוות את העבודה באופן צמוד ולפקח על עמידה בתקני הבניה ובנהלי הבטיחות.
לא ניתן לבצע עבודת בנייה ואין זכות חוקית לקבלן בנין לבצע עבודה ללא מינוי של מנהל עבודה מוסמך . מנהל עבודה מוסמך – חייב לשאת מספר רישיון הניתן לו ממשרד התמ"ת וחייב לשאת בתואר "מנהל עבודה ובטיחות בבנייה".
בישראל קיים מחסור של אלפי מנהלי עבודה. מנהל עבודה ראוי הוא אדם בקיא במתרחש באתרי בניה ובעל נסיון מוכח בתחום ההנדסה האזרחית.
לפרוג'קט פרו מאגר ייחודי של מנהלי עבודה פעילים ורשומים בעלי רישיון

גיוס ממונה בטיחות

גיוס ממונה בטיחות

ממונה בטיחות בעבודה הוא עובד שהוסמך וקיבל אישור כשירות ממפקח עבודה ראשי על מנת לעבוד בתפקיד זה. על פי החוק תפקידו של ממונה הבטיחות הוא לשמש כיועץ להנהלה, כלומר, תפקידו לבדוק כל הזמן מה מתרחש, להשגיח ולפקח על ציוד, לפקח על חומרים, לפקח על תהליכי ותנאי העבודה, ועל עובדי המפעל או הארגון, כולל קבלנים ולוודא כי ההדרכות הם כפי שנדרש. ניתן לראות כי לממונה בטיחות יש עוד תפקידים רבים ומגוונים במסגרת עבודתו.
ל-פרוג'קט פרו מאגר ממונה בטיחות ייחודי ומקצועי בכל תחומי הבטיחות. בנוסף, ניתן לקבל מאיתנו שירותי בטיחות נוספים ומקיפים באמצעות חברת safty pro

גיוס מפעיל צמ"ה

גיוס מפעילי צמ"ה

ציוד מכני הנדסי (צמ"ה) הם כלי רכב מיוחדים המצויידים במנוע חזק המיועדים לביצוע עבודות הנדסה אזרחית. לרוב כלי הצמ"ה יהיו בעלי תוספות כגון כפות, מנופים, זרועות הידראליות וכו'. באמצעות כלים אלה מבצעים עבודות סלילה, בניה, עבודות עפר, הרס, כריה ועוד. כדי להפעיל כלי צמ"ה נדרש רישיון "מכונה ניידת" של משרד התחבורה. אנו בפרוג'קט פרו יודעים לגייס מפעילי צמ"ה מנוסים ובעלי רישיון בתוקף כגון: מפעילי טרקטור, מפעילי דחפור, מפעילי בובקאט, מפעילי מכונות קידוח, מפעילי מלגזה, מפעילי מערבל בטון, מפעילי משאבת בטון, מפעילי עגורן, מפעילי מחפר ועוד.

גיוס מפעילי מנוף

גיוס מנופאים וגיוס מפעילי מנוף

בכל אתרי הבנייה בישראל ניתן למצוא מנופים המשנעים ציוד וחומרי גלם. המנופים הם מסוגים שונים ומודולריים ונדרשים עובדים מקצועיים לצורך הפעלתם.ישנם סוגים שונים של מנופים כגון עגורן צריח, עגורן טלסקופי, עגורן חוליות, משאית מנוף, מנוף נייד, עגורן מסילתי, עגורן גשר ועוד.גיוס מנופאים וגיוס מפעילי מנוף הוא הליך מורכב הדורש הבנה משמעותית של התחום. לפרוג'קט פרו מאגר מנופאים ומאגר מפעילי מנוף מקצועי ומקיף והידע להתאים לכל אתר בניה את האדם המתאים.

גיוס רתכים

גיוס רתכים

בישראל קיים מחסור משמעותי ברתכים מקצועיים ומעסיקים רבים מדווחים על קשיים במציאת עובדים בעלי ההכשרות הרלוונטיות לעבודות ריתוך.קיימים סוגים שונים של מכשירי ואמצעי ריתוך ולכל אחד מהם דרוש ידע ויכולות מקצועיות אחרות:ריתוך צנרת, ריתוך אלקטרודה, ריתוך ארגון, ריתוך מיכלי לחץ, ריתוך CO2, מסגרות.
לפרוג'קט פרו מאגר רתכים מקצועי בעלי ניסיון מגוון המקיף את כלל עולמות הריתוך.