שפת האתר: |

972-8-8521444+

להצטרפות לרשימת התפוצה וקבלת המשרות הכי חמות לפני כולם
{{ errText }}
Thank You! We will contact you as soon as possible

השירותים שלנו

* שירותי גיוס והשמה 

 ProjectPro מעניקה מגוון רחב של שירותי גיוס והשמת מנהלים ועובדים מקצועיים עבור מגוון  חברות העוסקות בפרויקטים בתחום התעשיה, הבניה, התשתיות, האנרגיה והלוגיסטיקה.

ProjectPro כחברת השמה מתמחה באיתור, מיון, ותיווך בין חברות המחפשות את טובי אנשי מקצוע, לטווח קצר או ארוך, לבין עובדים ומנהלים מצוינים המחפשים אתגרים מסוג זה. 

ProjectPro כחברת ההשמה מבצעת את הסינון המקצועי הראשוני עבורכם המעסיקים ומאתרת את המועמדים המתאימים ביותר לפרויקטים השונים.

* שירותי מיקור חוץ

ProjectPro כחברת אאוט סורסינג מציעה מאגר גדול ומגוון של עובדים מקצועיים ומיומנים תוך התאמתם המלאה לדרישות המעסיקים.

ProjectPro מנהלת מערך ענף של קשרים עם גורמים מקצועיים בשוק העבודה ומצליחה להתאים לכל מעסיק את כח האדם הטוב ביותר עבורו, המתאים לצרכיו בהתאם לדרישות התמחות מוגדרות.

ProjectPro הינה חברה מובילה וייחודית בתחום הגיוס וההשמה, ומספקת מגוון שירותים ופתרונות מיקור חוץ כוללים ומגוונים ללקוחותיה.

* ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה בבית הלקוח (on site)

ProjectPro מספקת מגוון פתרונות מיקור חוץ לתפקידי on site בבית הלקוח בתחומים כגון: לוגיסטיקה, ניהול מלאים, שרשרת אספקה ועוד, תוך כדי שיתוף פעולה מלא עם הנהלת החברות בהן אנשינו מוצבים. פתרונות שמאפשרים ניהול לוגיסטי שלם מקצה אל קצה בבית הלקוח.


​ProjectPro דואגת לאפיין את צרכי הלקוח ולהתאים עובדים ומנהלים ברמה הגבוהה ביותר ובעלי ידע ונסיון לאורך כל שלבי תהליך היבוא/יצוא, אחסנה, שילוח ותובלה.

בעזרת הידע והנסיון הרב של ​ProjectPro בתחום שרשרת האספקה, לוגיסטיקה, שילוח ואחסנה, אנו נסייע לכם לחסוך זמן וכסף.

ובנימה אישית....

היה סמוך ובטוח שאנו ב ProjectPro דואגים לתת לך את השירות הטוב ביותר בכל זמן. זה כולל כל מה שאתה יכול להעלות על דעתך כמעסיק, עובד, או מנהל פרוייקט!