שפת האתר: |

972-8-8521444+

להצטרפות לרשימת התפוצה וקבלת המשרות הכי חמות לפני כולם
{{ errText }}
Thank You! We will contact you as soon as possible

תעשייה דרושים

בישראל קיימת דרישה גדולה מאוד בתחום התעשייה לאורך השנים. בעשור האחרון ניתן לראות שינויים משמעותיים ביותר בכל הקשור אל הגישה לגיוס עובדים למגוון משרות בתעשייה ותהליך חיפוש העבודה. במאמר זה נביא בפניכם את העבר לעומת ההווה ונסביר אודות 'תעשייה דרושים' את כל הנקודות החשובות שיש לדעת טרם פונים אל חברה זו או אחרת.

דרושים בתעשייה- גישה שונה

אם בעבר הלא רחוק רוב החברות בתעשייה הישראלית גייסו עובדים אל שורותיה של החברה והיו אחראיות לכל הקשור אל תהליך המיון של העובד, השכר, התנאים וכל דבר שהיה קשור אל העובד, בשנים האחרונות רוב האנשים שמחפשים אחר עבודה בלוחות 'תעשייה דרושים' מגלים שהחברה אליה הם פונים אינה החברה בה הם יעבדו. נכון להיום חברות רבות הבינו שהדרך הטובה ביותר לחסוך בכספים, זמן ומשאבי אנוש היא להפנות הכל לחברה חיצונית ולכן הם מפנים את כל תהליך המיון, הסינון הראשוני, ההכשרה ותשלום השכר והתנאים הנלווים אל השכר אל חברות השמה וחברות מיקור חוץ.

לוח דרושים תעשייה- הסינון החכם

אחת הדרכים למצוא עבודה בתעשייה במשרה בה אתם מעוניינים היא להיכנס אל לוח משרות של 'תעשייה דרושים' של חברת השמה שמומחית בתחומי התעשייה. כאן תוכלו לבצע סינון חכם ומהיר בהתאם לפרמטרים הבאים:

  • קטגוריה- אותה קטגוריה בה אתם מעוניינים למצוא משרה, כמו למשל מכונות ותעשייה, שילוח ועוד.
  • איזור- האזורים בהם תוכלו לעבוד, אם מדובר על הצפון, המרכז או דרום הארץ.
  • טקסט חופשי- אפשרות של הקלדת משרה מסוימת בשדה הטקסט החופשי.

חברות השמה וכוח אדם

לוח משרות של 'תעשייה דרושים' יכול להשתייך אל חברת השמה או מיקור חוץ או לוח של אתר עצמאי שהחליט לאפשר לחברות שונות בתעשייה לפרסם את מודעות הדרושים שלהם. כיוון שרוב החברות משתמשות בשירותיהן של חברות השמה ומיקור חץ, משתלם לפנות אל אתרי אינטרנט של חברות אלו שכן בדרך כלל באתרים אלו מאגר המשרות גדול יותר וניתן לבצע סינון חכם של משרות ספציפיות. כיום, יש חברות השמה לתחומים שונים בתעשייה, כמו למשל לוגיסטיקה, אנרגיה ותשתיות שונות שמאפשרות לכל אחד למצוא את המשרה הספציפית בתחום בו הוא מחפש. חשוב לדעת שרוב החברות מעדיפות לפנות אל חברות השמה שמומחיות בכל הקשור אל תחומי התעשייה שכן חברות אלו מעסיקות מומחים בתחום שיודעים להסביר אודות המשרה בצורה מדויקת ולבצע סינון ראשוני חכם של מועמדים בעלי מאפיינים וכישורים שמתאימים למשרות שונות בתעשייה.

 

מעוניינים לדעת האם יש משרה בתעשייה שמתאימה לכם? מומחים בתחום ספציפי שמשתייך אל התעשייה? המומחים של פרוג'קט פרו יעזרו לכם בטלפון 08-8521444