שפת האתר: |

972-8-8521444+

להצטרפות לרשימת התפוצה וקבלת המשרות הכי חמות לפני כולם
{{ errText }}
Thank You! We will contact you as soon as possible

מנהל פרויקט בניה

אנשים רבים שסיימו את לימודיהם מעוניינים להשתלב כמנהלי פרויקטים בתחום בו הם סיימו את הלימודים. בנוסף, יש גם אנשים בעלי ניסיון בתחום הבניין שמעוניינים להתקדם מקצועית למשרה הבאה של מנהל פרויקטים בבניה. במאמר זה נסביר מהו מנהל פרויקט בניה וכיצד ניתן למצוא בקלות משרות בתחום.

מנהל פרויקט בניה- לומדים מלוח משרות

מהו מנהל פרויקט בניה? האם חייבים ניסיון קודם בתחום הבנייה או שניתן כבר בסיום הלימודים לחפש משרת מנהל פרויקטים בבניה? שאלות אלו ואחרות מציפות אנשים רבים שמעוניינים להירשם אל מסלולי לימודי של תחום הבנייה, כאלו שסיימו את הלימודים בתחום זה וכאלו שעובדים בתחומים דומים ומעוניינים לעשות הסבה מקצועית לתחום ניהול פרויקטים בתחום הבניה. הדרך הטובה ביותר כיום ללמוד את כל הקשור אל דרישה בתחום זה היא על ידי כניסה אל לוחות דרושים וקריאת הדרישות למשרת מנהל פרויקטים בתחום זה. לוחות דרושים בתחום הבניה יאפשרו לכם לבצע פילוח מהיר של המשרות המתאימות לכם, לשלוח קורות חיים אל אותה חברת השמה שמרכזת את כל הקשור אל המשרה ולהתחיל במהירות את תהליך הקבלה למשרת מנהל פרויקט בניה.

מנהל פרויקטים בבניה

מנהל פרויקטים בבניה הוא אותו איש מקצוע  שמפקח ומנהל את כל הקשור אל פרויקט בניה מתחילתו ועד סיומו. חשוב להבין שתפקיד זה מחייב ידע תיאורטי וידע מעשי מהשטח ולכן אם אתם מעוניינים לעשות הסבה מקצועית לתחום או שאתם מעוניינים להפוך למנהלי פרויקטים תרשמו על קורס שמכשיר אתכם למשרה זו. מנהל פרויקט בניה חייב לדעת את כל הקשור אל שלבי התכנון של פרויקטים של קבלנים או של יזמים, תכנון נכון של לוח זמנים לפרויקט, היבטים כלכליים בכל הקשור אל תחום הבנייה, ייעול של עבודות הצוות, שיטות ביצוע שונות של כל מיני מלאכות בתחום הבנייה, כמו למשל ריצוף ועוד. בנוסף, מנהל פרויקט בניה צריך לדעת כיצד להתמודד עם ליקוי בניה, בטיחות, היבטים משפטיים שונים ועוד. לסיכום, מנהל פרויקטים בבניה חייב הכשרה, כישורים שונים, מקצועיות, הכרה של כל הגורמים, בעלי המלאכה, התהליכים של פרויקט הבנייה ולהיות בעלי יכולת לפתור דברים במהירות ולקבל החלטות מקצועיות לגבי פרויקט זה או אחר של בנייה.

 

מעוניינים לברר מהן המשרות הפתוחות בשבילכם?

פרוג'קט פרו מזמינים אתכם לעיין בלוח המשרות שלנו תחת 'בניה/נדל"ן ולשלוח אלינו את קורות החיים 

 

מעוניינים במידע נוסף ללא עלות או התחייבות?

התקשרו 08-8521444 והמומחים של פרוג'קט פרו ישמחו לעזור לכם בתהליך מציאת העבודה.