שפת האתר: |

972-8-8521444+

להצטרפות לרשימת התפוצה וקבלת המשרות הכי חמות לפני כולם
{{ errText }}
Thank You! We will contact you as soon as possible

חברות אאוטסורסינג

ProjectPro הינה חברה צעירה ודינמית המובילה בתחום הגיוס, ההשמה ומיקור חוץ מקצועי למגוון תעשיות וסקטורים, עם התמקדות בפרויקטים בתחומי התשתיות, הבניה, האנרגיה והלוגיסטיקה.

ProjectPro הנמצאת בתנופת צמיחה מתמדת מיום הקמתה, הינה חברה מובילה בפתרונות מתקדמים ויחודיים בתחום משאבי האנוש, בדיוק לפי צרכי הלקוח, מישראל ומהעולם.

הנהלת וצוות עובדי ProjectPro מגיעים מתחום התעשיה, הלוגיסטיקה וניהול הפרויקטים, עם ידע עשיר, נסיון מקצועי, מוניטין רב, ובעיקר - קשרים בשטח.

צוות projectPro המיומן והמקצועי מקפיד על מתן שירות ויחס אישי ללקוחות, תוך שימת דגש על מענה מקצועי לצורכי הלקוחות ופתרון בעיות ביעילות, במהירות, והכי חשוב - ביצירתיות! 

ייחודה של ProjectPro הוא ביכולתה להעניק ליווי מקיף וכולל בגיוס כוח ניהול ועבודה, כמו גם שירותים נילווים בעלי ערך מוסף ללקוחותיה, וזאת מתוך הכרה מעמיקה והבנה של הסביבה המקצועית.

ProjectPro פועלת בשני מישורים עיקריים: 

* כחברת השמה למנהלים ועובדים מקצועיים בתחומי הלוגיסטיקה, תשתיות, תעשיה ואנרגיה.

* כחברת מיקור חוץ לחברות מקומיות וזרות הפועלות בפרויקטים בישראל בתחום התשתיות והלוגיסטיקה.

ProjectPro מעמידה לרשות לקוחותיה כלים מקצועיים, ידע רב, וניסיון רב-תחומי עשיר.

היכרותנו עם המורכבויות של פרויקטים בתחום, הבנת האתגרים והקשיים, מאפשרים ל ProjectPro להתמקד בפרמטרים החשובים ביותר שיובילו למקסום התוצאות בשטח. אנו מתרכזים בעיקר ולא בתפל.

ProjectPro דוגלת בגישה ממוקדת-לקוח ובמציאת פתרונות אמיתיים וקבועים שיענו על צרכיהם הדינמיים של הלקוחות. השגת יעדים אלו מתאפשרת באמצעות  ה know-how, הידע והניסיון המקצועיים המהווים תנאי הכרחי לקראת הצלחתו של הלקוח.

Doing Business in Israel

ProjectPro מכוונת את מכלול שירותיה הן לחברות מקומיות והן לחברות בינלאומיות זרות הבאות לעשות עסקים בישראל במסגרת פרויקטים בתחום התעשיה, הבניה, התשתיות והלוגיסטיקה. כל השירותים תחת קורת גג אחת - מיון וסינון, איוש וציוות, ניהול ותפעול - כל אלה ועוד מגוון רחב ביותר של שירותים המיועדים להצלחתו של הלקוח, תוך כדי חסכון בעלויות משאבי האנוש.

אנו ב-ProjectPro מאמינים כי ההון האנושי הוא המרכיב המרכזי להצלחת הפרוייקט שלך, בזמן ובתקציב!